Stina Serglov

Kinnisvara müük

Olen aastate jooksul müünud mitmeid väga erinevaid kodusid ning müügiprotsessi käigus suurepäraselt lahendanud kõik keerulised olukorrad, mis kinnisvara müügiprotsessis sageli tekivad. Aja jooksul on välja kujunenud minu jaoks kõige paremini toimivad müügi- ja turundusstrateegiad ning ma olen kindel, et oma positiivse hoiaku ning heatahtliku sooviga inimesi päriselt oma teadmiste ja kogemustega aidata, jõuan ma kiiresti iga kliendi südamesse.

KINNISVARA MÜÜK

Kinnisvara müügi tervikteenus sisaldab endas:
– Turuanalüüsi, mis sisaldab statistikat juba müüdud kinnisvara kohta ning lisaks ka sarnaste hetkel müügisolevate pakkumiste analüüsi
– Õige müügihinna määramist
– Turundusplaani
– Kinnisvara pildistamist professionaalse kinnisvarafotograafi poolt
– Kuulutuste loomist
– Kinnisvara tutvustamist ostuhuvilistele, klientide nõustamist
– Notariaja määramist, dokumentatsiooni esitamist notaribüroole
– Kinnisvara valduse üleandmist ostjale
– Üleandmis-vastuvõtmisakti koostamist

KINNISVARA OST

Kinnisvara ostavad väga paljud inimesed vaid kord elus, ideaalse kodu leidmine on pigem keeruline protsess, kuid ma aitan selle teha võimalikult lihtsaks ning turvaliseks. Uue kodu leidmiseks võta minuga ühendust, lepime kokku kohtumise, paneme kirja kõik olulised omadused, mis uuel kodul olema peaksid ning peale kohtumist saan mina aktiivseid otsinguid alustada.

INVESTEERIMINE

Oled otsustanud, et soovid kinnisvara varaklassis investeerida aga ei ole veel sobivaid pakkumisi leidnud? Kirjelda võimalikult täpselt oma soove, sest ma teen aktiivselt koostööd ka kõikide teiste maaklerite, investorite ning koostööpartneritega, kõik pakkumised avalikku müüki ei jõuagi.

KONSULTATSIOON

Mul on siiralt hea meel aidata kinnisvaraga seonduvatele küsimustele vastuseid leida, selleks võib mulle julgelt alati helistada, kirjutada või kohe kohtumise kokku leppida. Olen kindel, et leian kõikidele Teie küsimustele vastused. Esimene konsultatsioon on minu klientidele alati TASUTA!